TUR HİZMETLERİ

a) INCOMING

Yurt dışından ülkemize gelen misafirleri yıllarca başarıyla ağırlayan Progress Travel ekibi, bugün TÜRSAB üyesi olarak, Amerika Birleşik Devletleri'nden Uzak Doğuya kadar bir çok ülkeden tur operatörleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Bünyesinde İngilizce'den Japonca'ya çeşitli lisanlarda Turizm Bakanlığı'ından lisanslı turist rehberleri, deneyimli operasyon ekibi, sadece turizme yönelik araç filosu ve personelini barındıran Progress Travel, ülkemizin tarihini, kültürünü, doğasını, örf ve adetlerini yabancı misafirlere başarıyla tanıtmaktadır.

Türk ekonomisinin canlanması ve daha da güçlenmesinin turizmin çeşitlendirilmesi ile sağlanacağının bilincinde olan Progress Travel;
- Kültür turları
- Dini turlar
- Arkeoloji turları
- Özel ilgi turları
- Rafting - Golf - Av - Trekking - Dalış - Kayak - Kaplıca turları
- Kuş izleme ve Ekoloji turları
- Tekne turları
... gibi alternatifleri turistlerin beğenisine sunmaktadır.


b) OUTGOING

Yurt dışına seyahat etmeyi planlayan konuklarına kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş olan Progress Travel  OUTGOING departmanı, A.B.D'den Uzak Doğu ülkelerine kadar geniş bir yelpazedeki tur programlarını beğenilerinize sunmaktadır.

Progress Travel, yurt dışı programlarını; seyahatlerinizde kullanacağınız ulaşım araçları, konaklayacağınız oteller, tur boyunca sizlere eşlik edecek tecrübeli tur liderleri, yapılacak şehir turları ve çevre gezileri başta olmak üzere, her noktayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırlamaktadır.

Hawai'nin altın kumsallarından, Güney Afrika'da "Safari"ye, Venedik'te "Gondol Sefası"ndan, Çin Seddi'ne, Disneyland'da sınırsız eğlenceden Singapur'da alışverişe, Malezya'da "F1" heyecanından, Alp'lerde kayak keyfine kadar muhteşem anıları bizlerle yaşayabileceksiniz.

Progress Travel, yurt dışı gezilerinizde sizleri ağırlamaktan büyük bir onur duyacaktır.


c) CRUISE

Progress Travel, düzenlenen Cruise turları ile sizleri maviden yeşile denizin bütün renk tonları ile buluşturuyor.


d) GOLF

Progress Travel'ın hazırlamış olduğu Golf paketleri için lütfen tıklayınız...


"dreams in progress"