M I C E

a) KONGRE, SEMİNER ve TOPLANTI ORGANİZASYONLARI

Progress Travel; kongre, seminer ve toplantı organizasyonları konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli bir kadroya sahiptir. Yurt içi ve yurt dışında çeşitli kurumların birçok organizasyonunu başarıyla yürütmüştür.

Progress Travel; kongre, seminer ve toplantı organizasyonunun bir detay yönetme sanatı olduğunun bilincindedir. Ekibimizin hedefi, her ayrıntıyı özenle takip edip, en yoğun organizasyonlarda bile tüm katılımcılara "özel" olduklarını hissettirmektir.

Progress Travel kongre, seminer ve toplantı organizasyonlarının hazırlanmasından, sonuç raporlarının sunulmasına kadar aşağıda belirtilen tüm servisleri eksiksiz olarak yerine getirmekten mutluluk duyacaktır.
- Organizasyon öncesi tanıtım,
- Fon ve sponsor bulunması ve bütçe hazırlanması,
- Tanıtım filmleri, video ve multivizyon gösterileri hazırlanması,
- Resmi ve özel tüm kurum ve kuruluşlarla ilişkilerin yürütülmesi,
- Her türlü yazışmaların takip edilmesi,
- Kayıtların tutulması ve takibi,
- Her türlü teknik desteğin sağlanması (çok kanallı simultane sistemler, yüksek ansi lümen ve çözünürlükte video - data projeksiyonlar, tepegöz ve zoom objektifli slayt projeksiyonlar, profesyonel ses ve ışık sistemleri, akıllı konferans mikrofon üniteleri, video mixer ile PC ve kamera showlar, uydu konferans vb.)
- Organizasyon süresince lojistik desteğin sağlanması (stand tasarım ve yapımı, panolar, yönlendirme levhaları, kırtasiye, bayraklar, flamalar, afişler, baskılı malzemeler vb.)
- Sosyal ve kültürel programların hazırlanması, uygulanması,
- İşlerinde uzman personel temini,
- Organizasyon öncesi, sırası ve sonrasında çevre gezileri, rehberlik, araç temini, transfer gibi her türlü turistik hizmetler.


b) INCENTIVE

Başarıya giden yolun ekip çalışmasından geçtiğinin bilincinde olan Progress Travel, kurumunuz çalışanlarının moralini yüksek tutmak, onları motive etmek ve ekip ruhunu onlara vermek için "INCENTIVE" programlarını da sizlere sunmaktadır.

"INCENTIVE" i, farklı kılan, kurumunuz çalışanlarına bir rüya yaratmasıdır. Bunu başarmanın yolu da, özel yerlerde özel organizasyonlardan geçer.

Abant Gölü etrafında ekibimizin hep birlikte yapacağı bir doğa yürüyüşü, Kapalıçarşı'da bir akşam yemeği, Assos'ta Athena Tapınağı'nda Midilli Adası üzerinde güneş batarken "Arp" dinlemek, Kapadokya'da 13.Yüzyıldan kalma bir kervansarayda "Sema'" gösterisi izlemek gibi çalışanlarımızın asla hafızalarından silinmeyecek bir rüya yaratmak, bizlere de en az sizler kadar heyecan verecektir.

Progress Travel olarak tüm bunları gerçekleştirmek için, ülkemizde son yıllarda hizmete açılan birbirinden güzel tesislerde konaklama imkanları, toplantı salonlarının kullanımı ve ekipmanlarının sağlanması bizlerin asli görevi olacaktır. Progress Travel sizlere, en uygunu en iyi fiyatlarla almanızı sağlayacaktır.

"INCENTIVE" ekibimiz; bilgili ve titiz personeli ile her türlü teknik ekipman, çevre gezileri, welcome kokteyleri, film gösterileri, folklor gösterileri, basılı malzeme hazırlanması, araç kiralama hizmetleri gibi, "INCENTIVE" in olmazsa olmazları sizlere sunmaktan mutluluk duyacaktır.

"dreams in progress"